Хто ми

Проект money4sport.com — це краундфандингова платформа, що надає можливість кожному об'єднатися з однодумцями і сприяти розвитку спорту шляхом спільного збору грошей для конкретних проектів. Будь-хто небайдужий до спорту може стати частиною спортивного успіху, створивши свій або приєднавшись до іншого проекту, які допоможуть спортсменам, командам і клубам розкрити свій потенціал.

Як запустити свій проект

Перш за все, треба якісно оформити заявку на проект. Він повинен мати кінцеву мету і вартість її досягнення. Наприклад, якщо ти хочеш допомогти молодому спортсмену досягти значних результатів, почни збір певної суми грошей на оплату його тренувань, участі в змаганні або покупку екіпірування та оціни вартість витрат. Це і буде твій проект.

Зробимо спорт кращим разом!

Метою таких проектів може бути що завгодно: від тренувань до подорожі на турнір в іншу країну. Можливо, твоя допомога молодому перспективному спортсмену у придбанні екіперування надихне його до шляху, який до нього пройшли такі легенди, як Андрій Шевченко чи Василь Ломаченко. Може статися, що збір грошей для аматорської команди, щоб оплатити їй участь в турнірі, стане стартом кар'єри для майбутніх футбольних зірок, а будівництво футбольного майданчика і організація спортивного свята в своєму районі буде повштохом для регулярних занять сотен дітей спортом. Ти не обмежений у своїх бажаннях!

Cкладові успішного проекту

1. Опис

Розкажи про проект доступно, детально і захопливо. Викладай інформацію якомога конкретно і зрозуміліше. Наприклад, повідом про досягнення спортсмена та чому ти впевнений у його майбутніх успіхах. Переконай доброчинців, що вони мають приєднатися саме до твого проекту. Але уникай таких слів, як допомога, пожертва чи благодійність, і використовуй такі слова, як долучитися, взяти участь і слідувати.  

2. Візуалізація

Додай до опису проекту легальні, якісні та ефектні фото і зображення (розміром не менше 1600 px).

Донеси інформацію майбутнім доброчинцям про свій проект, знявши 1-2 хвилинне відео (бажано HD якості, завантажене на YouTube) 

Якщо ти спортсмен, зніми на камеру себе і розкажи про свої досягнення та проект. 

Відео не обов’язково повинно бути зроблено  професійно і точно не має бути схоже на рекламу. Головне, щоб воно було щирим, чесним і відвертим.

3. Винагороди

Придумай цікаві і унікальні винагороди – це те, що автор проекту готовий надати доброчинцям: від сувеніру зі змагань до можливості для повноцінного спонсорства. 

Запропонуй до 10-ти видів винагород так, щоб вони були рівномірно розподілені  залежно від розміру внеску.

Ми рекомендуємо:

до 10% запропонуй сувеніри на згадку про підтримку проекту
10-24% — запропонуй дорогоцінний сувенір зі змагань
25-49% — запропонуй абонемент на відвідування подій
50%+ — запропонуй спонсорство

Ти не обмежений у проявах власної фантазії!

Команда платформи

Люди, які стоять за створенням money4sport.com

Алекс Рябцев

співзасновник

Алекс Фотуйма

співзасновник